10Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliSohbet Kuralları

Sevgili misafirlerimiz bugünkü konumuz sesli chat sitelerinde kişilere nasıl davranmamız gerektigi hakkında sizlere kısaca bir bilgi vereceğim sürekli dile gelmiş sözlerden laflardan bir tanesi de kişilerin genellikle kendine olan önemi aynı zamanda dışarıya olan maalesef ters tepkileri olarak değişik düşüncelerdir. Kısaca konumuzdan bahsedelim.

Şimdi sizlerinde  bildiği üzere insanlar sesli ve görüntülü sohbet sitelerine giriş yaptıklarında milyonlarca hiç tanımadığı insanlar ile Sohbet ortamı oluşturmaktadır ve bu platformdan yararlanırken hiç tanımadığı insanlarla kaynaşmaktadır bazı kişiler var ki kendilerini farklı tanıtıp aslında kendisinin dışında olmayan fiziksel karakterlerini ortaya sergilemektedirler avukatlar Mühendisler doktorlar ya da savcı gibi. Yani demek istediğimiz  şu ki insanlar neden kendilerine  olduğunun dışında farklı yansıtmaya çalışırlar sanal ortamda bunu çözebilmiş değiliz çünkü kimsenin klavye yerine maalesef müdahale edemiyoruz dokunamıyoruz fakat şunları da biliyoruz ki çok güzel kalıcı dostluklar oluşturabilir aynı zamanda yep yeni kişiler ile de tanışabiliriz.

Sesli sohbet platformda sesli ve görüntülü sohbet etmek istiyorsanız Sizler de kendi kişiliğinizi Güven doğrultusunda site sahiplerinin ve site Yönetiminin güvenliği sayesinde giriş yapıyorsunuz. Öncelikle Bizler kişilerin düşüncesine saygı duymak ve kesinlikle ama kesinlikle o saygıyı yitirmemeliyiz farkındaysanız herkesin kendi görüşleri fikirleri  görüş ayrılıkları vardır ve bizler buna saygı duymak zorundayız.

Elbette güveniyoruz..!  neden insan olduğumuz için sevdiğimiz için saygı duyduğumuz için aynı zamanda gerçekten insan yerine koyduğunuz için fakat maalesef baktığımız zaman bir takım kişiler bizlerin bu güvenini ihmal etmekle birlikte kalmıyor kişiliğimize Hakaret edebiliyorlar şunu da bilmek gerekir ki kimse kimsenin hayatına eleştiremez kimse kimseyi de yargılayamaz evet erkeğe saygı istiyorsa Kalpten gelen güzelliği de ihmal etmemeliyiz ne olursa olsun Bizler de karşımızdakine başkalarının sınırını ihlal etmeyecek şekilde anlayışlı ve güzel davranmalıyız sesli ve görüntülü sohbet sitelerinde bildiğimiz bir tek şey varsa buna izin veren herkes güzel mutlu mesut bir hayat yaşayacaktır İnsanlar genellikle kendi yaptıklarından sorumlu oldukları için ne olursa olsun karşıdaki kişiyi de kendileri gibi görmesi gerektiğini unutmamalıdır.

Sevgili misafirlerimiz  görsel panel görsel Kullanım rahatlığı Dolayısıyla milyonlarca kullanıcıya hizmet vermekte olan sitemizde sizleri de görmekten büyük bir mutluluk duyarız Sizlerde ücretsiz sohbet dostluk arkadaşlık platformu'ndan yararlanmak istiyorsanız  www.sesliruzgar.com giriş yapmanız yeterli olacaktır

X

Yazar : Beyhude
17 Eyl 2019
65 Görüntüleme


Gönder